warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor 2013 hangi ünlüler var

Panama adasında gerçekleşen survivor 2013 yarışmasında bu sene hangi ünlüler var.. Hepsi kundak.org survivor özel köşesinde.. Bennu, Cengiz, Dağhan, Doğukan, Erhan, Irmak, Larissa, Nazenin ve Ümit Karan

Larissa Gacemer de Survivora Katıldı


Survivor 2013 Türkiye ünlüler gönüllüler yarışması 17 Martta panama da ...bu sene ünlüler ve gönüllüler kadrosu 10 ar kişi olacak..Ünlüler kadrosunda 8 ünlünün ardından 9.olarak süpriz bir isim açıklandı..Krem dizisinde rüya karakteri ile dikkatleri çeken brezilyalı manken Larissa gacemer de survivor 2013 ünlüler kadrosunda..

Fair Play Şampiyonu Jokey Erhan Yavuz Survivora Katıldı


Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışması mart ayında başlıyor..17 martta başlayack olan survivorda 9 ünlü 8 gönüllü yarışmacı yer alacak..

Ünlüler 2013 survivor kadrosuna birde jokey katıldı..farklı meslek gruplarını barındıran ilginç bir ünlüler kadrosu ortaya çıkıyor..Acun ılıcalı ünlüler kadrosunda yer alacak Dünya Fair Play ödülünü alan Erhan Yavuz unda ismini açıkladı..

2002 Best Model Birincisi Manken Irmak Atuk Survivora Katıldı


Survivora bir buçuk ay kala ünlüler kadrosunda yer alan isimlerin çoğu belli oldu..Listede ismi en son duyurulan isimlerden biride Irmak atuk oldu.

Kavak Yellerinin Efe'si Dağhan Külegeç Survivora Katıldı


Survivor 2013 ünlüler kadrosu belli oluyor..Acun ılıca lın ara ara açıkladıgı ünlü isimler kervanına yeni bir ünlü daha eklendi..Oyuncu Cengiz Coşkun, muhabir Nazenin Tokuşoğlu ve eski futbolcu Ümit Karan'ın ardından "Kavak Yelleri" dizisindeki Efe rolüyle ünlenen Dağhan Külegeç'le de anlaşmaya varıldı.

Kavak yelleri dizisinde Efe karakteri ile tanınan Dağhan külegeç ,doğukan manço,cengiz coşkun,ümit karan survivor 2013 ünlüler grubunun erkek yarışmacıları..

Eski Futbolcu Ümit Karan Survivora Katıldı


Panama da çekilecek 2013 ünlüler gönüllüler survivor yarışması için öncelikle isimleri kesinleşen ünlüler listesi açıklanmaya başladı..

Acun ılıcalı ilk olarak haberturk yazarı gazeteci Nazenin tokuşoğlu ve fetih 1453 filmi ile ünlenen oyuncu Cengiz Coşkunun isimlerini açıklamıştı survivor 2013 ünlüler listesinde..

Geçtiğimiz hafta 2 önemli ismi daha açıklayan acunn ılıcalı ünlüler kadrosunu renkli ve farklı meslek gruplarından oluşturmuş anlaşılan..

Survivor 2013 Ünlüler de Doğukan Manço'da Olacak


Yetenek sizsiniz ve o ses türkiye yarışmalarının finalinden sonra mart ayında başlayack survivor ünlüler gönüllüler 2013 yarışması için adaylar belli olmaya başladı..

Gazeteci Nazenin Tokuşoğlu Survivor 2013 Ünlüler Kadrosunda


Panama nıın inci adasında yapılacak olan survivor ünlüler gönüllüler 2013 yarışmasına katılan ünlüler kadrosunda ilk ismi belli olan gazeteci Nazenin tokuşoğlu oldu..

2012 survivorda Dominik cumhuriyetin giderek yarışmacılarla röportaj yapan Nazenin tokuşoğlu acun ılıcalı nın ozaman teklifini kabul etmiş ve 2013 kadrosunda yer almıştı..

Fetih 1453 Filminin Şovalyesi Cengiz Coşkun Survivora Katıldı


İnci adasında yapılacak olan survivor 2013 kadrosuna ftih filminin cesur şovalyesi cengiz coşkun da katıldı..Daha önce Tolgahan Sayışman ve Kıvanç Tatlıtuğ ile best model of turkey yarışmasına katılıp 3. olan sonrasında katıldıgı best model de ise birinci olarak dereceye giren Cengiz coşkun yıllar sonra fetih 1453 filminde ki şovalye rolü ile ancak dikkatleri üzerine çekmişti..

Fetih filminden öncede candan öte dizisi gibi birkaç dizide oynamıştı ama çıkışını fetih filmiyle yaptı..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar