warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

sgk

SGK Fazla Muayene Katılım Payı Alanlara Ceza Verecek


Özel hastanelerde sgk katılım payı ücretlerinden fazla ücret alan hastanelere sgk dan ceza yagmuru geliyor.. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), özel hastanelere, fazladan alınan ücret ile ilgili kesilen cezalarla ilgili, “Kademeli cezalandırma kaldırılarak, fazla alınan ilave ücretin 10 (on) katı şeklinde cezai şart getirilmiştir.” dedi.

2013 SGK Teşvik Primi Hangi İllere Uygulanacak

Merakla beklenen sgk teşvik primi uygulamasının hangi illere uygulanacagı açıklandı..Sigorta primine esas kazanç alt sınırı üzerinden uygulanacak ilave puan, uygulanacak iller ve uygulama süresi hakkındaki karar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

SGK Meslek Kodları 2012


Sgk Sosyal gübenlik kurumundan çalışanları için sevindirici bir uygulama başlıyor..son dönemde bir çpok yenilige imza atarak kayıt dışını önlemeye çalışan SGK, her meslek grubu için " Meslek Kodları" getiriyor. Amaç, çalışanların kazanç tutarını belirleyip kayıt dışı istihdamın önüne geçmek. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Fatih Acar, yeni düzenlemenin 2012 yılı içinde hayata geçeceğini söyledi.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar