warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pepee

Pepee yapım ve seslendirmesi Türkiyede yapılan 2-6 yaş arası çocuklara hitap eden çizgi film karakteri

Pepee Oyunları Çıktı

Düşyeri çizgi film stüdyosunda yapılıp trt çocukta yayınlanan ayşe şule bilgiç'in 2.çocuğum dediği pepee karakteri,yakında çıkacak sinema filmi ile konuşulurken pepee oyunları da piyasada..pepee karakteri ticari olarak her alanda yerini aldı..

Pepee Markalaşıyor,Pepee Lisanslı Ürünleri Mağazalarda

Tv de yayınlanan, yapılan her proje ,dizi,yarışma vs bunların en temelinde ciddi bir ticaret ve kazanç yatar..yapılmalarındaki en temel nedende, tutulduğu zaman çok ciddi bir pazara sahip olup ciddi paralar kazanılmasıdır..

Özellikle çizgi filmler maliyet açısından az ve kalıcı ve markalaştığında çok ciddi paraların kazanıldığı bir alan..hepimizin çocuklugun kahramanlar mike mause vs barbie gibi çizgi filmler yılların markalaşmış çizgi film karakterlerinden sadece bir kaçı..

Pepee 10'a Kadar Saymayı Öğreniyor

Pepee 10 a kadar saymayı öğreniyor izle,pepee sayı saymayı öğreniyor,Pepee şarkı söyleyerek 10 a kadar saymayı öğreniyor..

Pepee Çalıntı mı? Pepee Kimin Eseri ?


Eğitici çizgi filmler ve özellikle eğitici oldugunu iddia eden pepee hakkında araştırma yaparken şok bir ayrıntı daha gördüm..Meğer bizim türk yapımı pepee, yapım görsellik ve birçok alanda birebir ispanyol yapımı pokoyo adlı çizgi film yapımından taklit edilmiş..Sabah gazetesi yazarı mevlüt tezel tarafından yapılan araştırma ve yazını aynen aktarıyorum yorum sizin..

Eğitici Çizgi Filmlerin Çocuklar için Önemi


Uzun zamandır yazmak isteyip yazamadığım konu..Eğitici çizgi filmler konusu..Hangi yapımlar çocuklar için gerçekten eğitici hangileri gerçekte eğitici değil..

Çizgi filmler çocukların dünyasında oldukça önemli bir yere sahip..çoğu zaman örnek edindikleri karakterler oluyor çizgi film kahramanları..Çocuğunuza bir şeyi yaptırmanın bir yoluda oluyor kahramanını örnek vermek..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar