warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pepee kimin eseri

Pepee çizgi filmi Kıraçın eşi Ayşe Şule bilgiç tarafından yazıldı

Pepee Oyunları Çıktı

Düşyeri çizgi film stüdyosunda yapılıp trt çocukta yayınlanan ayşe şule bilgiç'in 2.çocuğum dediği pepee karakteri,yakında çıkacak sinema filmi ile konuşulurken pepee oyunları da piyasada..pepee karakteri ticari olarak her alanda yerini aldı..

Pepee Çalıntı mı? Pepee Kimin Eseri ?


Eğitici çizgi filmler ve özellikle eğitici oldugunu iddia eden pepee hakkında araştırma yaparken şok bir ayrıntı daha gördüm..Meğer bizim türk yapımı pepee, yapım görsellik ve birçok alanda birebir ispanyol yapımı pokoyo adlı çizgi film yapımından taklit edilmiş..Sabah gazetesi yazarı mevlüt tezel tarafından yapılan araştırma ve yazını aynen aktarıyorum yorum sizin..

Pepee Kimdir? Pepee Kim Seslendiriyor?


TRT çocuk kanalında yayınlanan Pepee, Türk yapımı bir çizgi dizidir..Adını dizinin kahramanı olan 4 yaşındaki karakterden almaktadır..

Pepee çizgi filmi Ayşe Şule bilgiç tarafından yazılıp ,Eskişehirde Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu tarafından hazınmakta ve 3-6 yaş grubunu hedeflemektedir.
Sabiha Keskin Paktuna ile çocuk gelişimi konularında çocuklara eğitimde veriliyor her bölümde..

Senaryosu; oyuncu Ayşe Şule Bilgiç e, müzikleri anadolu rock şarkıcısı Ali Tufan Kıraça aittir.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar