warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pepee çizgi filmi

Pepee'nin Sinema Filmi Yapılıyor


Türkiyede ilk defa tamamen yerli üretim olarak yapılan ve trt çocukta 4 senedir yayınlanan pepee karakteri, Ayşe şule bilgiç tarafından kaleme alınmış Eskişehir düşyeri stüdyolarında hazırlanmıştı..

ispanyol çizgi filmi pocoyo karakterinden esinlenildigi yönünde iddiaların ve tartışmaların yapıldığı pepee şimdi beyaz perdeye taşınıyor..

Daha önce dergisi çıkarılan ve satılan pepeenin şimdi 3 boyutlu olarak sinema filmi yapılıyor..Pepee beyaz perdeye çıktıgnda Türkiye’de yapılan ilk 3D animasyon çizgi filmi olacak..

Pepee Çalıntı mı? Pepee Kimin Eseri ?


Eğitici çizgi filmler ve özellikle eğitici oldugunu iddia eden pepee hakkında araştırma yaparken şok bir ayrıntı daha gördüm..Meğer bizim türk yapımı pepee, yapım görsellik ve birçok alanda birebir ispanyol yapımı pokoyo adlı çizgi film yapımından taklit edilmiş..Sabah gazetesi yazarı mevlüt tezel tarafından yapılan araştırma ve yazını aynen aktarıyorum yorum sizin..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar