warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nihat neden ağladı

Nihat Altınkaya Survivor Adasına Döndü mü

Survivor Nihat altınkaya geçen hafta 26 mayıs cumartesi beyin kanaması geçiren annesinin hastalıgını duyup apar topar Acun ılıca lın özel uçağı ile İstanbula gelmişti..Vatan Gazetesi'nden Zehra Çengil'in haberine göre, Survivor’ın favori yarışmacısı Nihat Altınkaya’nın annesi Nilüfer Altınkaya geçen cumartesi beyin kanaması geçirdi. Hemen Dragos’taki Sema Hastanesi’nde yoğun bakıma alınan Nilüfer Altınkaya’nın burnundan kan geldiği ve yakınları tarafından acil olarak hastaneye yatırıldığı öğrenildi.

Nihat Altınkaya Neden Survivordan Ayrıldı !

Survivorda finale 2 hafta kala yarışmacılarda heyecanda arttı..sürekli yarışmalardan ve finale kalmak için planlarlardan konuşulurken bu hafta nihat altınkata içlerinde yoktu..çünki survivor adasına şok bir haber geldi

2 haziran cumartesi gün yayınlanacak yarışmanın fragmanında nihata ne oldugunun yanıtı verildi..nihata İstanbuldan üzücü bir haber geldi ve nihat gözyaşlarına boğuldu..Nihat altınkayanın annesi beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılmıştı..hayati tehlikesi vardı..

Survivor Birleşme Sonrası Ada Yine Karıştı !

Survivor ünlüler gönüllüler 2012 yarışmasında adalar birleşti ama yarışmacılar bir olamadı !

Gönüllüler takımı ünlüler adasına gelip birleştiginde en baştan beri kendilerine mesafeli duran Nihat a karşı bir önyargı ile yaklaşmıştı..
alp kırşan gönüllülere gelip ünlülerde ada huzurunu bozan 2 kişi var biri nihat biri almeda demiş gönüllülere nihatı yazmalarını söylemişti

Gönüllüler alp e yaklaştı alp kırşanı dinledi ve oylamada nihatı yazdılar..oysa alp kırşanın hesapları başkaydı nihatı elemek istediler ama kendileri serhatı yazdı..oylamada serhat çıkınca gönüllüler şaşırdı..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar