warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

3 haziran ödül oyunu

Survivor 3 Haziran 2013 Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 2013 12. haftasında yarışmacıları çok sevindirecek bir ödül verilecek..

12 haftanın ilk ödül oyunu 1 haziran 2013 cumartesi gün oynandı kazanan gönüllüler oldu ve panama city ye helikopterle gidip ferrari ile şehir turu yaptılar..lüks restorant da yemek yiyip gece kulubunde eglendiler ve geceyi otelde gecirdiler..

haftanın 2. ödül oyunu ise 3 haziran 2013 pazartesi gün yapılacak..bu oyunu kazanan takım uçakla miami ye gidecek ve onları orada dünyaca ünlü manken adriana lima karşılayacak..birlikte tekne gezisi yapıp yemek yiyecek..

Survivor 3 Haziran 2012 Ödülü Ne Olacak

2 haziran 2012 cumartesi gün haftanın 2. ödül oyunu yayınlandı..ödül ve oyun anlatıldı yarışma ise 3 haziran pazar akşamı yayınlanacak..ödül süper bir çdül oldu

Survivorda bu güne kadar ki en güzel ödül verilecek..Bu güne kadar verilen en iyi ödül oldugunu söylüyor acun ılıcalı..

Ama haftaya daha süperi var piskopatlaşacaz dedi..yarışmacıları heyecanlandıran ödül kazanan takım uçağa binip mew yorka gidecek..Efsane survivorın efsane yarışmacıları için çok güzel bir ödül..

Survivor 3 Haziran 2012 Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor ünlüler gönüllülerde haftanın 2. ödül oyunu zor bir mücadele oldu..

Bellerine dolanan kayışları döne döne çözerek parkuru tamamlayacak olan yarışmacılar başları dönecegi için 10 yapan degil 7 yapan kazanak ..oyun 7 de bitecek..

Takım kaptanları Hayim ve Anıl Begüm oldu..hayim hasanı secti begüm anılı..cevher oyun dışı kaldı ama oyun zorlu oldugu için birde yarışmacı tamamen oyun dışında kalmasın diye istedikleri zaman takımlar cevheri kendileri için yarıştırabilecek

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar