warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor ünlüleri 2014

Survivor İsmail Baki Tuncer Kimdir

Survivor 2014 te ünlüler takımında birirbinden ilginç isimler yer alıyor..sporcuların agırlıklı oldugu ünlüler takımında birde komedyen var..

Genelde taklitlerden tanıdıgımız ismail baki tuncer de sabit kanca ile iyice meşhur olmuş ve acun tarafından survivor kadrosuna alınmıştır..peki İSMAİL BAKİ TUNCER KİMDİR?

Survivor 2014 Kimler Katılacak

Mart ayında başlayacak olan 2014 Survivor’da ünlü isimler belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu yarışma programı Survivor’ın yeni kadrosunda sürpriz isimler olacak.

2014 Survivor Ne zaman başlıyor? Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarşmasında kimler olacak? Acun Ilıcalı, Survivor için yarışmacıları belirliyor. 2 eski Milli futbolcuyu yarışmaya katmak isteyen Acun, futbolseverlerin de ilgisini çekmek istiyor.

Eda Özerkan Survivor 2014 Ünlüler Kadrosuna Katıldı

2014 yılında yapılacak survivor yarışması için geri sayım başladı..yarışmacıların isimleride tekler teker açıklanıyor..merakla beklenen survivor 2014 ünlülerinde aşkı memnuda yer alan bir isim de yer alıyor..Survivor'a katılan son ünlü Aşk-ı Memnu dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Behlül karakterinin sevgilisini canlandıran Eda Özerkan oldu.

Survivor Haftalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Son yorumlar

Kundak | Dantel | Kadin | Mhrs | Bilim