warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ben onu çok sevdim oyuncuları

Adnan Menderes'in Sevgilisini Kim Oynayacak


Adnan Menderesin hayatı dizi oluyor..Dizide Adnan Menderes in sevgilisi aydan aydın ı oynayacak oyuncu belli oldu..Birce akalay ben onu çok sevdim dizisinde aydan aydın ı canlandıracak..8 Eylül 1961’de idam edilen Başbakan Adnan Menderes’in hayat öyküsünü anlatan Pana Film’in “Ben Onu Çok Sevdim” dizisinin hazırlıkları sürüyor.

Nurgül Yeşilçay Ayhan Aydan'ı Oynayacak mı


atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi ben onu çok sevdim Adnan menderes in hayatını anlatacak..17 Eylül 1961’de idam edilen Başbakan Adnan Menderes’in hayat hikâyesini anlatan “Ben Onu Çok Sevdim” dizisinin hazırlıkları sürüyor.

Ben Onu Çok Sevdim Oyuncu Kadrosu


Pana film tarafından çekilen Adnan menderes in hayatını konu alan Ben onu çok sevdim dizisinde oyuncu kadrosu belirlenmiş ancak imzada çıkan sorunlar nedeni ile başrol oyuncuları değişmişti..

Adnan Menderes'in hayatını konu alan 'Ben Onu Çok Sevdim' dizisinden ilk kareler yayınlandı.

Başrolünde Mehmet Aslantuğ'un oynadığı 'Ben Onu Çok Sevdim' ATV'de yayınlanacak. Pana Film bu projeyle Adnan Menderes, eşi Berrin Menderes ve yasak aşkı Ayhan Aydan üçgeninde Türkiye’nin yakın siyasi hayatını ekrana taşıyacak.

Survivor Haftalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Son yorumlar

Kundak | Dantel | Kadin | Mhrs | Bilim